poniedziałek, 29 października 2012

Nietypowa kolorowanka
Tytuł: Kolorowanki
Wydawnictwo: Mroux
Liczba stron: 13

Dziś chciałabym Wam polecić dość niezwykłą kolorowankę, która wpadła w moje ręce i wcale nie ma zamiaru wypadać z powrotem. To, co jest niezwykłego w tej kolorowance to jej okładka. Wydawnictwo Mroux tworzy niepowtarzalne wzory, którymi ozdabia swoje kolorowanki. No dobra, powiecie, ale co w tym takiego interesującego? Już odpowiadam. Otóż okładki te są robione ręcznie i każdy wzór jest jedyny w swoim rodzaju. Taka ciekawostka.

W środku dużo miejsca na działalność twórczą. Wybuchy śmiechu gwarantowane. Bo jak tu się nie uśmiechnąć, kiedy na pierwszej stronie widzimy dwa dłuuuugie jamniki w kole i podpis: Witam sąsiada! Na kolejnej stronie świąteczny renifer w dodatku w butach. Pamiętajcie jednak, że nie wszystkie renifery lubią buty. Dalej Kot w butach. Tak niewiele wystarczy, by zwykły Mruczek stał się Kotem w Butach. Najbardziej spodobał mi się pan ropuch, który gra na banjo, a ryby w stawie tańczą. Niby obrazki nie są jakieś wyszukane, jednak podpisy pod nimi sprawiają, że nabierają innego znaczenia i bardzo często wywołują u nas śmiech. Znajdziecie także wilczycę, która się opala w świetle księżyca, małego prosiaczka, który zamiast mleczka pije soczek czy małą myszkę, która podróżuje balonem.

Kolorowanka ta na pewno wyróżnia się wśród innych, więc warto się nią zainteresować. A może natchnie was do działania twórczego i zrobicie swoją wersję takiej kolorowanki? Polecam.

Kolorowanka przyleciała STĄD4 komentarze:

 1. I kolejna pozycja w sam raz dla mojej małej :)
  A proste okładki bywają najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Malowanka z pomysłem. To lubię! Zewsząt atakują nas buble i powtarzalne rzeczy. Jestem fanką rękodzieła....więc i ta propozycja zdobywa u mnie punkt. Dziękuję za recenzję. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Madziu,ja też uwilbiam rękodzieło,tylko sama talentu to nie mam.

   Usuń