sobota, 15 grudnia 2012

Z cyklu: co komu kupić?

W tym roku wyjątkowo szybko wyrobiłam się z zakupem prezentów dla rodziny. Ba! Mam nawet prezent dla teściowej. Jestem wdzięczna swojej fantazji i sprytowi. Nie wiem, czy pisałam, ale niedawno zakupiłam sobie maszynę do szycia. Chociaż szyć ani trochę nie potrafię, mam jednak nadzieje się nauczyć pod okiem teściowej. Uwielbiam wszelkiego rodzaju ręczne robótki, wyszywanki, dzierganki, przytulaczki, podusie, zawieszki, szmaciane lale i misie.

Od razu chciałabym Was odesłać na stronę galerii Decoretta, w której znajdziecie cudowne przedmioty, które pozwolą stworzyć Wam niesamowity klimat w mieszkaniu. Bo właśnie wszelkiego rodzaju drobiazgi sprawiają, że każde pomieszczenie sprawia wrażenie bardziej przytulnego, oryginalnego i takiego bardziej naszego. W galerii Pani Olgi znajdziecie przepiękne poduszki, ptaszki, zakładki do książek, zawieszki, serduszka. Wszystko niezwykle starannie i dokładnie wykonane. Nie mogę przestać się zachwycać nad dbałością o szczegóły. Artystka ma niezwykłe pomysły, które krok po kroku realizuje. Widać w nich serce, które wkłada w ich przygotowanie i niezwykła wrażliwość i fantazję. Do mojego domu trafiły dwie zawieszki w kształcie serca. Na środku mają wyszyte imiona. Nasze serce zawiesiliśmy na klamce pokoju Ulki, a drugie wręczyliśmy koleżance. Podzieliliśmy się naszym szczęściem. Sami zobaczcie, bo jest się czym zachwycać:


Zapraszam, więc do sklepu Decoretta, w którym możecie zrealizować swoje małe marzenia. Wyjątkowo córka nie chciała wozić serduszek w wózku. Od razu wiedziała, gdzie mam je zawiesić. I teraz wchodząc do pokoju swój wzrok od razu kieruje na to urocze serducho. Pani Olgo bardzo dziękuję.

6 komentarzy:

 1. Pomysłów wiele na prezenty w galerii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż strach pomysleć,jakie jeszcze pomysły ma artyska w zanadrzu :)

   Usuń
 2. Ja w tym roku jakoś wyjątkowo jestem w tyle z prezentami. Zwykle wszystko miałam już na koniec listopada przygotowane, a tu jeszcze czeka mnie latanie po sklepach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja wyjątkowo jestem gotowa.Po prostu postanowiłam,że nie będę na ostatnia chwilę z jęzorem na brodzie biegac w poszukiwniu prezentów.I się udało

   Usuń
 3. Zajrzę zaraz na stronę, którą podałaś :) Dzięki za cynk. pomysłów na dobre prezenty nigdy za wiele :)

  OdpowiedzUsuń